Obserwatorzy

New Comer - nowy członek na blogu ^-^

No hej, mam na imię Melania ale wole Melcia lub Melonek.Mam prawie 16 lat. ;3 

Odkąd Patu ma ogólnie tego bloga to sobie go czytam... również bardzo lubie pullip a tak dokładnie to te zwykłe pullip i Dal'sy . 
Najbardziej fascynują mnie ich śliczne oczy oraz włoski, które tak ładnie wyglądają na ich nie proporcjonalnych główkach. Ogólnie to jestem zakochana w pewnej lalce pullip, a mianowicie to Pullip Yeolume- Dziecko Pullip. Zafascynował mnie jej styl japoński oraz jej śliczny mej-kap i te piękne oczka *0* jest ona po prostu wręcz prześliczna ♥ , ale niestety jeszcze nie jest ona moja ^-^ ale gdyż melonek jest taki sprytny:obiecała swym rodzicą, że będzie grzecznym melonkiem xd a pullip Yeolume za to dostanie na urodziny - czyli 04/Sierpnia w tym roku! <3 czy się doczekam?...oj wątpię.  ;C xd ale jestem pozytywna!  Już wkrótce będę mogła robić jej zdjęcia moim nowym aparatem 10mp'owym, którego tata tak znikąd mi daje. Pewnie tylko wykorzystuje to, że ja chce aparat aby sobie kupić jakiś lepszy i nowy hahah XD mama moja go za to zabije, że tak powiem; ale cóż, nie będę zanudzać swoją rodzinną.  

Powiem tylko na zakończenie, że bardzo się ciesze z tego , że moge pracować razem z patsoon nad tym blogiem oraz że mam zamiar nazwac lalke Mayumi ;). No i z góry was wszystkich czytelników przepraszam za jakie kolwiek błędy w moich wpisach. ..wytłumaczę się tym , iż mój polski nie jest jakiś fantastyczny- gdyż mieszkam w irlandii odkąd miałam 8 lat a poprzednie 8 mieszkałam na wyspach Kanaryjskich.  Umiem po polsku tylko dlatego, że mam przyjaciół i rodzinę a w Lecie jade często do polski.  Umiem pisać bo mieszkałam rok w Polsce...Także no..mam nadzieje, że będziecie czekać razem ze mną na spełnienie mojego marzenia aż Mayumi w końcu przywita mnie w moim domu... abym mogła dodawać pełno jej zdjec na tego właśnie bloga.  Miłego dnia/ nocy życzę i zapraszam na komentowanie pod spodem ; D! ~ Melcia